Skip to content

hidden

Bireysel gereksinimlerinizi ve kişisel tercihlerinizi dikkate alarak mutfağınız için en iyi ürünleri, yani güzel bir masa örtüsünü seçmenize her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Masa örtüleri hemen hemen her restoranın, kafenin veya diğer yiyecek içecek işletmelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kumaşın güzelliği ve estetik özellikleri, işletmenin ziyaretçiler üzerinde bırakacağı ilk izlenimi önemli ölçüde etkilemektedir.

Masa örtüsünün kalitesinin ve pratikliğinin yanı sıra temsili bir görünümü de gereklidir. Dökülen sıvılar, çeşitli kirlilik türleri, tekstillerin kurumun müşterileri tarafından dikkatsizce kullanılması nedeniyle malzeme her zaman artan risk bölgesindedir.

Nasıl sipariş verilir?

Siteye sipariş bırakın veya bizi arayın
Bilgileri netleştirmek için sizinle iletişime geçeceğiz
Nakit veya gayri nakdi ödeme yoluyla ön ödeme
Nakliye şirketleri, kurye ile teslimat

Modern pazarda, farklı renk, doku ve kesim türlerindeki masa örtüleri için seçilebilecek geniş bir kumaş yelpazesi bulunmaktadır. Masa örtüleri ve peçeteler oluşturmak için özel olarak üretilmiş özel bir tekstil grubu vardır: güzel, pürüzsüz, dayanıklı kumaşlar.

Herhangi bir köşedeki masa için masa örtüsü nasıl alınır
Fransa? Çevrimiçi çalışıyoruz – katalog sayfalarından ilgilendiğiniz ürünleri seçin, talep formunu doldurun ve satın alma ayrıntıları üzerinde yöneticimizle anlaşın (sizi kendimiz arayacağız). Teslimat ülke genelinde kısa sürede gerçekleştirilir.

Léon'daki mutfak masa örtüsü mağazanızın çalışma saatleri nedir?

“Masa örtüsüformutfak” mağazasının çalışma saatleri aralar ve hafta sonları hariç her gün sabah 9:00’dan akşam 20:00’a kadardır.